Flood of Blood

27. února 2013 v 18:58 | Džejn. |  Fan-fictions
Zayn a Perrie. Všichni je znají jako Zerrie a ví, že bydlí spolu v Londýně ve velkém domě sami dva se svým pejskem Hatchim. Proto jsem měla ohromnou radost, když mi rodiče řekli, že můžu jet na třídní výlet do Londýna. Náš hotel byl totiž jen pár bloků od domu Zerrie.


Za týden jsem už i se svojí nejlepší kamarádkou seděla v letadle a i se třídou letěla do Londýna. Doufala jsem, že uvidím aspoň polovinu Zerrie, v lepším případě i 1D nebo Little Mix. To stejné kamarádka, Leslie. Celou cestu jsme nemluvily o ničem jiném.
Prvních pár dnů v Anglii bylo dokonalých. Sice jsme nikoho neviděly, ale bylo nám krásně. Pak jeden den Lesliepřišla do pokoje celá rudá, že prý potkala Zayna a že ji pozval do Zerrie domu. Byla jsem za ni šťastná, ale přece jen mě to trochu mrzelo.. Kdybych šla s ní, mohly jsme být pozvané obě.. No nevadí, třeba mi přinese podpis, napadlo mě. Pak jsme si teda zaply zprávy.
"Záhadné zmizení několika nezletilých.." "Řádí v Londýně šílený vrah?" "Zmizely beze stopy!" "Odešla a už se nevrátila.."
"Perfektní zprávy..", stěžovala jsem si a radši televizi vypnula. Leslie na mě zamávala ode dveří a šla. Já jsem šla za kamarádem vedle a vyprávěla mu, že Leslie potkala Zayna, který ji pozval k sobě. Kamarád mi nevěřil a vyhodil mě, že si z něj nemám dělat srandu. Neřešila jsem to a šla radši spát.
Druhý den jsem se vzbudila s hodně divným pocitem. Zjistila jsem, že Leslie buď zase odešla, nebo se ještě nevrátila. kde může být? Vylétla jsem z postele a běžela za třídní učitelkou, která mě uklidňovala, ale volala policii. Po několika hodinách jsem už byla šílená strachy o Leslie. Mohlo se jí přece stát cokoliv! Přejet jí auto, nebo cokoliv jiného. Pak jsem se rozhodla. Vyběhla jsem rychle z hotelu a běžela jsem k Zerrie domu. Zabušila jsem na dveře. Po chvíli mi otevřel rozespalý Zayn. Měl strašně zarudlé oči.
"Děje se něco?", zeptal se mě. Pořád mě přitom propaloval svýma rudýma ospalýma očima.
"Totiž.. Včera k vám domů šla kamarádka a už se nevrátila.. Nepřespala u vás?", ptala jsem se Zayna.
"No jasně, že u nás zůstala, kam by taky jinam chodila.", smála se Perrie, která jen v košili stála na schodech. Měla taky hrozně nevyspalé oči. Pozvala mě dovnitř.
"Máte pěknou tapetu.", pochválila jsem jejich temně rudou tapetu v chodbě. Zerrie se rozesmáli a poděkovali mi. pak mi řekli, že mě odvedou tam, kde Leslie spí. Zayn otevřel dveře na dlouhý číselný kód a otevřel. Perrie mě strčila dovnitř. Byl tam smrad. Příšerný smrad. Smrad krve. A všude kolem mě byly kbelíky s krví.
"V pohodě kotě, tím my si tapetujeme!", ďábelsky se rozřehtal Zayn. Začala jsem se bát.
"Tady je!", zaječela Perrie a já se otočila. V ruce držela mrtvé tělo Leslie. Zaječela jsem a omdlela.
Když jsem se probrala, byla jsem připoutaná v řetězech a krvácela jsem ze všech končetin. Zerrie seděli proti mě a krmili se popkornem. Pak mi začali vyprávět o vraždách všech těch nezletilých fanoušků.
"My původně nechtěli, ale oni pořád dolézali!", bránila se Perrie a Zayn přitakával.
"Teď budeme koukat, jak vykrvácíš a pak si s tebou vymalujeme koupelnu!", rozchechtala se Perrie a já znovu omdlela. tentokrát už ale naposled..

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jamie Williams Jamie Williams | 27. února 2013 v 19:41 | Reagovat

Uhm god... Musímříct, že tahle povídka je hodně hustá, ale... Moc... Rychlá.

2 Suzan Suzan | 27. února 2013 v 19:42 | Reagovat

ty vole to je masaker! :D

3 Džejn. Džejn. | Web | 27. února 2013 v 20:54 | Reagovat

Děkuju :D Já vim no.. Hlavně ten konec.. :)[1]:

4 Džejn. Džejn. | Web | 27. února 2013 v 20:54 | Reagovat

Budu to brát jako kompliment :D Děkuju :D[2]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama