Louis má strach o Eleanor!

4. března 2013 v 13:50 | Džejn. |  One Direction

Člen populární britské kapely se začal bát o sebe a svou krásnou přítelkyni Eleanor a nechal si ve svém sídle vybudovat bezpečnostní místnost, která ho ochrání proti případným fanatickým pronásledovatelům.


Jednadvacetiletý zpěvák nechce nechat nic náhodě a je si plně vědom toho, že sláva mu nepřináší jen samé radosti, ale i případné nebezpečí. Vedle neškodných fanoušků existují i tací, kteří ho nenávidí a posílají mu výhružné vzkazy. Louis se nebojí jen o sebe, ale především o svou o rok mladší přítelkyni Eleanor Calder, které žárlivé fanynky dokonce vyhrožovaly smrtí.
Zdroj z okolí kapely řekl: "Louis své fanoušky miluje a netrpí žádnou paranoiou. Je to ale realista a je mu jasné, že být ve středu pozornosti sebou přináší určité nebezpečí a fanoušci kapely jsou známí, že je dokážou pronásledovat téměř kamkoliv a člověk musí být trochu opatrný."
Zpěvák se také obává možného únosu své osoby po vzoru Justina Biebera, kterému v loňském roce vyhrožoval neznámý gang, který ale nakonec čin nespáchal.
Svou bezpečnostní místnost má i další čen kapely Zayn Malik,který se možná bojí útoku fanoušků po tom, co podvedl svou přítelkyni a byl vystaven mnoha útočným vzkazům na svou osobu.
Jiný člen kapely Niall Horan to vidí trochu světle: "Jsou to jen dívky, které jsou statečné za počítačem a žijí v domnění, že mohou říkat vše, co chtějí. Vyhrožují celebritám a ty jsou z toho vystrašené. Já jsem v tomhle v klidu," vysvětlil zpěvák.

A co na to říkate vy? Podle mě tohle nejsou fanynky, protože fanynky, ať už jsou to larry shipers nebo Elounor shippers mají rády všechny členy 1DFamily.
Btw. Otevírá se mi kudla v kapse, když čtu, že Zayn podvedl Perrie. Vždyť to není pravda!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama